szybkie chwilowki

Język angielski

Język angielski, czyli w dzisiejszych czasach absolutne minimum dla młodego człowieka. Oczywiście w "Cedusiu" nauka tego międzynarodowego języka prowadzona jest przez zabawę. Na zajęciach dużo śpiewamy, tańczymy i bawimy się w najlepsze. Nauka języka sprawia dzieciom dużo radości.

Zajęcia teatralne i plastyczno-techniczne

Zabawa w teatr jest jednym ze sposobów wychowywania dzieci. Daje możliwość spontanicznej zabawy z rówieśnikami, oderwania od rzeczywistości. Rozwija umiejętność współdziałania, podporządkowania się i obcowania z innymi. Dzięki kontaktom ze sztuką dziecko rozwija myślenie, inteligencję, wyobraźnię, poznaje skutki zachowań bohaterów, wnika w ich przeżycia. Dziecko styka się z normami społecznymi, wartościami, bohaterami pozytywnymi i negatywnymi. Kontakt ze sztuką zachęca do własnej twórczości. Małe dziecko śpiewa, tańczy,gra, ponieważ ma taką potrzebę. Zabawa w teatr jest czymś bardzo naturalnym, zapewnia dziecku prawidłowy rozwój. Zabawa w role służy zaspakajaniu wewnętrznej potrzeby przyjmowania przez dziecko roli dorosłego. Podczas tych zajęć dzieci rozbudzają wyobraźnię, niejednokrotnie tworzą potrzebne stroje.

Taniec

Podczas tych zajęć dzieci mają możliwość poznania podstawowych kroków tanecznych. Dzieci są współtwórcami układów tanecznych, które powstają przy wielkim zaangażowaniu i radości małych twórców. Na rytmice dzieci uczą się nauki gry na flecie i dzwonkach.

"Gotuj z Cedusiem"

Zajęcia kulinarne podczas, których pokazujemy, że dzieci nie tylko potrafią, ale i uwielbiają gotować. Najlepszą reklamą jest nasze konto na you tube "Przedszkole Ceduś" zapraszamy do oglądania.

"Ceramika"

Podczas tych zajęć dzieci maja możliwość tworzyć swoje własne dziela sztuki, które po wypaleniu zabieraja do domu.