Niepubliczne Przedszkole "Ceduś" w Knurowie to miejsce, w którym kształcimy dzieci poprzez zabawę. Oferujemy opiekę dzienną od 7.00-17.00, podczas których nasza wykwalifikowana, młoda kadra zatroszczy się o prawidłowy rozwój i dobry nastrój Twoich pociech. Podczas zajęć nie tylko opiekujemy się dziećmi i edukujemy je, lecz również w odpowiedni sposób przygotowujemy do osiągnięcia gotowości szkolnej.

Nasze Przedszkole jest wpisane do Ewidencji Placówek Niepublicznych, prowadzonej przez Wydział Edukacji Urzędu Miasta Knurów. Jest objęte nadzorem Kuratorium Oświaty.

Pracując z Dziećmi, wykorzystujemy program szkolny zatwierdzony przez MEN, ale wzbogacony jest on w pomysły młodej kadry, scenariusze są odpowiednio przygotowywane w zależności od wieku dla dzieci w wieku  2-6 lat.