Aby każdy dzień był ciekawym przeżyciem dla naszych pociech, stawiamy na różnorodność zajęć, u nas dzieci mają takie zajęcia dodatkowe jak:

• 2 razy w tygodniu język angielski
  • raz w tygodniu język niemiecki
  • zajęcia teatralne
  • zajęcia plastyczno-techniczne, rozwijające wyobraźnie dziecka, ceramika
  • ćwiczenia logopedyczne i grafomotoryczne
  • taniec
  • zajęcia z rytmiki, zajęcia umuzykalniające
  • Nowość: Raz w miesiąca seria: Gotuj z Cedusiem

Każdego dnia odbywają się poszczególne zajęcia. Jesteśmy także otwarci na wprowadzenie zajęć sugerowanych przez Dzieci i Rodziców.

Pragniemy, aby Dzieci czuły się u nas bezpieczne i kochane, a wiedza o otaczającym świecie zdobywana była poprzez wspólną zabawę, ciekawe rozmowy, liczne pytania i odpowiedzi oraz naukę piosenek. Rodzic może zadzwonić do Przedszkola w każdej chwili, by zapytać, co w danym momencie porabia jego Skarb.
Kameralne grupy zapewniają indywidualne podejście do każdego Dziecka.

CEDUŚ:

• czeka na Dzieci z Knurowa i okolic w wieku 2-6 lat (obejmuje gotowość szkolną czyli tzw. "zerówkę")
  • możliwość otwarcia grupy dla młodszych dzieci

Gdzie się znajdujemy?

Nasz obiekt, ulokowany na obrzeżach Knurowa przy ul. Rybnickiej 37, cechuje miła, domowa atmosfera, a duży ogród umożliwia dzieciom częste przebywanie na świeżym powietrzu. W salach dydaktycznych i na korytarzach maluchom towarzyszy muzyka, mająca pozytywny wpływ na holistyczny rozwój dziecka - w zależności od rodzaju uspokaja dzieci nadpobudliwe oraz pobudza do działania dzieci nieśmiałe.

Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia naszego przedszkola i zapisania swojej pociechy. Mamy jeszcze wolne miejsca.
Pozwólcie dzieciom cieszyć się dzieciństwem i zadbajcie o Ich dobry rozwój, niech to będzie dobrze spędzony czas.