Pani Asia

pani nauczycielka asiaZ wykształcenia jestem pedagogiem. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim na kierunku edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne.

Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, które pozwala mi wykorzystywać tradycyjne i innowacyjne metody nauczania stymulujące ich wszechstronny rozwój. W celu podniesienia atrakcyjności i efektywności swojej pracy nieustannie pogłębiam warsztat dydaktyczny, chętnie uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. Wobec dzieci staram się być przyjazna i życzliwa, a zarazem konsekwentna i wymagająca. W Cedusiu pełnię funkcję dyrektora, prowadzę zajęcia dydaktyczne.

Interesuję się muzyką, tańcem, gotowaniem, zdrowym trybem życia. W życiu zawodowym próbuję zarazić dzieci tymi pasjami.